Pokoje

Oddajemy do dyspozycji naszych Gości 22 eleganckie i komfortowo urządzone pokoje w stylu angielskim oraz wykwintny apartament TOSCA. Hotel Opera Antiaging & Spa może przyjąć jednocześnie do 45 osób.

Wyjątkowy charakter wnętrz hotelowych uzyskaliśmy dzięki udekorowaniu ich projektowanymi na specjalne zamówienie meblami, nawiązującymi do stylu angielskiego z początku XX wieku. Ponieważ nazwa Hotelu Opera nie jest przypadkowa, również nazwy pokoi odwołują się do największych arcydzieł sceny operowej. Wszystkie nasze pokoje otrzymały imiona ponadczasowych bohaterów, takich jak Tosca, Faust, Otello, Figaro czy Carmen. W hotelu znajduje się również bezpłatny dostęp do Internetu. Dzięki temu można spędzić wolny czas w kasynie CCasino TV, spróbować szczęścia w wygranych Jackpot.

Gmach Hotelu Opera mieści w sobie luksusowy apartament TOSCA ze ścianą okien w salonie, a także trzy dwuosobowe pokoje typu DELUXE (dostępne również jako pokoje jednoosobowe). Dysponujemy 18 pokojami dwuosobowymi z możliwością wykorzystania jednoosobowego oraz pokój typowo jednoosobowy.

Sprawdź cenę

Pokój jednoosobowy

Przytulny pokój z łazienką z prysznicem dostosowany dla jednej osoby.

Sprawdź cenę

Pokój dwuosobowy

Zdecydowanie większe i bardziej przestronne pokoje, przeznaczone dla dwóch osób. Wyposażone są w wersji z dwoma łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem małżeńskim.

Sprawdź cenę

Pokój dwuosobowy de Lux

Pokój jeszcze większy od standardowego pokoju dwuosobowego. Posiada dużą łazienkę z prysznicem i wanną.
Możliwość pojedynczego wykorzystania.

Sprawdź cenę

Apartament TOSCA

Apartament składa się z przestronnego salonu z kominkiem oraz dużej sypialni z łazienką, w której znajduje się wanna z hydromasażem.

Cena zawiera:

  • nocleg
  • 8% VAT
  • dostęp do bezprzewodowego Internetu

Dodatkowo płatne:

  • miejsce postojowe na terenie hotelu 10zł/doba
  • łóżeczko dla dziecka do lat 3; 50zł/doba
  • dostawka dla dziecka 3-16lat 115zł/doba
  • pies; 50zł/doba

*śniadania dodatkowo płatne 35zł/osoba, serwowane lub w formie bufetu.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14.00, a kończy o godz. 11.00